Tartu Ülikool/Kalev lõpetas avaveerandi 12:4 spurdiga ning juhtis esimese kümne minuti järel 23:16, kirjutab basket.ee. Teine veerandaeg kuulus aga selgelt kodunaiskonnale ja poolajapausile mindi juba nende 38:33 juhtimisel. Lähemale kui viis punkti Kaire Asi hoolealused enam ei jõudnudki. Kolmanda veerandaja lõpuks juhtis Tallinna Ülikool 56:46 ja viimasel neljandikul lisati eduseisule veel kuus punkti.

Janne Schasmini juhendatava Tallinna Ülikooli parim oli võimsa kaksikduubli teinud Annika Köster, kelle arvele kogunes 27 punkti ja 16 lauapalli. Maaja Bratka arvele jäi 14 silma ning Birgit Piibur panustas võitu 13 punkti ja 8 lauapalli. Kati Rausberg lisas 11 ja Sofia Kosareva 9 punkti.

Tartu Ülikool/Kalevi resultatiivseim oli 17-aastane Anna Gret Asi, kes viskas 26 punkti, võttis 4 lauapalli ning jagas kaaslastele 2 korvisöötu. Eleriin Vaino arvele kogunes 12 silma, 5 lauapalli ja 7 korvisöötu.

Finaalseeria teine kohtumine toimub esmaspäeval, 15. aprillil Tartu Ülikooli spordihoones.