Eesti lasi argentiinlased kiirelt 5:0 juhtima, kuid sai siis mängu käima ning ühel hetkel leiti end tervelt kümnepunktilises eduseisus. Teisel veerandajal tegid argentiinlased aga 14-0 vahespurdi ning võtsid mängu enda kontrolli alla.

Kui välja jätta teine veerandaeg, suudeti maailma tipule kaks ja pool veerandaega väga südilt vastu panna. Mõned eksimused läksid lõpuminutitel kalliks maksma ja seetõttu kasvatati vahe lõpusireeniks suureks, kuid mõni minut enne lõppu oli vahe vaid viis (70:75).

Eesti võitis avaveerandi 18:14, kuid jäi poolajaks 40:28 kaotusseisu. Viimasele veerandile mindi vastaste 61:50 eduseisus.

Eesti parimana tõi Joosep Toome 14 punkti. Rain Raadik lisas 11 punkti ja 9 lauapalli. Sten-Timmu Soku arvele jäi 11 punkti, 6 lauapalli ja 5 söötu. Vastaste parimana tõi 17 punkti Andres Nocioni, Walter Hermann lisas 15.