TÄISPIKKUSES | Vabaduse väljakul selgusid Eesti meistrid 3x3 tänavakorvpallis

 (6)

Täna toimus Vabaduse väljakul 3x3 tänavakorvpalli Eesti meistrivõistluste finaaletapp OlyBet 3x3 Tallinn Open 2018, mis lisaks Eesti tiimidele tõi kohale võistkonnad Lätist, Leedust, Venemaalt, Soomest ja Valgevenest.

Meeste seas tuli Eesti meistriks meeskond Ballzy/Tallinn koosseisus Martin Dorbek, Joonas Järveläinen, Jaan Puidet ja Oliver Metsalu, kes finaalis alistasid Estravani võistkonna 21:9.

Teel finaali alistas Ballzy/Tallinn poolfinaalis Venemaa tiimi Inanomo 21:19. Estravan oli poolfinaalis parem Eesti meeskonnast KK NB / Good Vibes tulemusega 21:7.

ENNE VÕISTLUST:

Kell 11.00 algavatel võistlustel selguvad nii Eesti meistrid 3x3 tänavakorvpallis, kui ka võitja, kes pääseb augustis FIBA 3x3 maailmaturnee etapile Šveitsi. Favoriitideks on peamiselt Venemaa ja Leedu tiimid, kuid võimalused on ka 3x3 korvpalli maailmameistrivõistluste Eesti 3x3 koondisel, kes mängib koosseisus Martin Dorbek, Joonas Järveläinen, Jaan Puidet ja Oliver Metsalu ning teistel Eesti tiimidel, kuna platsile tulevad ka 2017. aasta 3x3 tänavakorvpalli Eesti meistrid ja Tallinn Open turniiri võitjad Kiur Akenpärgi juhtimisel, KK NB / Good Vibes täiendas end Rauno Nurgeriga ning Estravani tiim Egert Halleriga.

Seotud lood:

Kella 13.00st algava võistluste vaheajashow peaauhinna paneb välja OlyBet, kes saadab keskjoone viskevõistluse võitja kogu tiimiga 2019. aasta FIBA 3×3 maailmameistrivõistlustele Eesti 3×3 koondisele kaasa elama. Kella 15.00st avalikustatakse Eesti noormeeste ja neidude U18 3×3 olümpiakoondised selle aasta oktoobris Buenos Aireses toimuvatele Noorte Olümpiamängudele.

Võistluste finaalmängud algavad kella 16.00st, ajakava ja tulemused leiab SIIT.