TÄISPIKKUSES | U16 neidude korvpallikoondis teenis BSBC turniiril kolmanda koha

 (1)

Eesti U16 neidude korvpallikoondis lõpetas koduse Balti mere maade karikaturniiri 66:82 kaotusega Lätile ning teenis kokkuvõttes kolmanda koha.

Viimases mängus tõi eestlannadele 22 punkti ja kuus lauapalli Kadri-Ketter Kont, kes valiti ka naiskonna parimaks mängijaks. Elena Sutt lisas 13 ja Grete Kruuk 8 silma.

Peatreener Allan Siimann sõnas pärast kohtumist, et mängudes Rootsi ja Läti vastu jäi ta koondise esitustega rahule. „Soome näitas meile kõik nõrgad kohad kätte. Mulle meeldib tüdrukute vaimne valmisolek, kuid agressiivsusega kohanemine võtab veel aega. Ka tänases mängus said vastased väga palju lihtsaid korve puhtalt agressiivsuse pealt.“

Kokku jäi Eesti saldosse üks võit ja kaks kaotust. Turniiri avapäeval alistati Rootsi koondis numbritega 70:59 ning seejärel jäädi suurelt alla Soomele 37:105.

U16 turniiri lõppjärjestus:

I Läti
II Soome
III Eesti
IV Läti

**********

Eesti U18 neidude korvpallikoondis jäi viimasel päeval Lätile alla 61:80. Anna Gret Asi viskas 25 punkti. Turniir lõpetati neljanda kohaga, kõik kolm mängu kaotati. Rootsile 63:68 ja Soomele 63:90.