TÄISPIKKUSES: Korvpalli esiliiga finaali pääsesid Betoonimeister ja Tartu Kalev/Estiko

 (18)
Korvpall - esiliiga
Foto: Ilmar Saabas

Delfi TV vahendusel on võimalik reedel ja laupäeval kaasa elada Tallinnas Tiit Soku korvpallikoolis toimuvale korvpalli Saku I liiga finaalturniirile. Tänastes poolfinaalides alistas Betoonimeister/Tskk/Nord esmalt EMÜ SK 83:74 ja seejärel Tartu Kalev/Estiko G4S Noorteliiga II 70:54.

Favoriidiks peetav Betoonimeister oli EMÜ vastu tõsises hädas ning suutis mängu enda kasuks pöörata alles lõpuminutitel. Kui veel kaks ja pool minutit enne sireeni juhtisid tartlased 72:71, siis järgnevalt tegi Betoonimeister Menhart Mardo ja Martin Rausbergi vabavisete ning Heigo Ermi ja Roland Prii korvide abil 8:0 spurdi. EMÜ enam mängu päästa ei suutnud ning pidi lõpuks leppima 9-punktise kaotusega.

Võitjate parimad olid Erm 16, Andres Zoober 15 ning Margus Klementsov ja Mardo võrdselt 10 punktiga. EMÜ poolel oli resultatiivseim Joosep Russak 19 punktiga.

Tiit Soku poolt juhendatav Betoonimeister, kes mängib esiliiga finaalturniiril kolmandat aastat järjest, kohtub homses finaalis Tartu Kalev/Estikoga, kes sai teises poolfinaalis G4S Noorteliigast jagu 70:54. Terve mängu juhtrollis olnud ja lauavõitlust ülekaalukalt valitsenud (50:31) tartlaste parimad olid Gintaras Dalke 17 ja Timo Oja 12 punktiga. Noorteliiga resultatiivseim oli Ron-Arnar Pehka 14 silmaga.

Seotud lood:

Saku I liiga pronksikohtumine peetakse laupäeval kell 15, finaal algab sama päeva õhtupoolikul kell 17.30.

Tartu Kalev/Estiko - G4S Noorteliiga II täispikkuses: