Eesti jäi algul taha, ent võitles end veerandi lõpuks juhtima 19:13. Küllalt agressiivselt ollakse asja kallal. Teisel veerandil oldi ees 22:17, kuid seejärel on tablool viik 22:22. Soku vabavisetest jõuti ette 26:22, kuid poolajaks vahe taas see üks punkt - Eesti ees 29:28.

Vastaste peatreener kasutas inetut taktikat ja karjus iga Eesti rünnaku 16.-17. sekundil: "Shoot, shoot!". Võib-olla see isegi häiris natuke mängijaid.

Kolmandal veerandil pääses Eesti ette 39:30. Ungarlased tegid kõvasti praaki. Seejärel tabas mõõnalainetus meid ning seis oli ühtäkki Ungari kasuks 40:39. Samas rütmis lõppes veerandaeg.

Vahet ei tekkinud enam ühele ega teisele poole. 1.50 enne lõppu tabas Keedus kaugelt - 53:51 Eestile. Saadi ka kaitselaud, aga rünnakul ei läinud õnneks. 4,8 sekundit enne lõppu tabas Ungari kahest vabaviskest ühe ja nad pääsesid punktiga peale - 54:53. Tanel Kurbas liikus veel hästi vasakule äärel, sai söödu ja viskas, kuid lauapõrkega teele saadetud pall tuli rõngast välja...

Laud Ungarile 36-34, korvisöödud Eestile 11-6, pallikaotusi meil 22, Ungaril 18. Kahepunktivisked Eesti kasuks 43 vs 32 %, kolmesed Eesti kasuks 29 vs 20 %.