Kuigi Siena alistas vastased lõppkokkuvõttes 81:71, püsis kohtumine äärmiselt tasavägine kuni lõpuminutiteni. Avaveerandi võitis Siena 20:19, poolajale mindi kodumeeskonna kahepunktilises eduseisus ning viimast veerandi alustati Siena 1-puntkilisest eduseisust.

Punkt-punkti mängus sai Roma Gani Lawali viskest 64:62 juhtima, kui mängida jäi 7 minutit. Kaks minutit hiljem viis Jordan Taylor Roma veel 66:64 juhtima, kuid Viktor Sanikidze viigistas, Matthew Janning tabas kaugviskel teenitud kolm vabaviset ning enam Siena eduseisu käest ei andnud.

Kangur alustas põhikoosseisus ning tegi kohtumises kaasa 22 minutit, mille jooksul tõi 2 punkti (kahepunktivisked 3/1, kaugvisked 1/0), 3 lauapalli, 1 söödu ja 1 vea. Siena parimad olid Daniel Hackett 16, David Moss 15 ja Bobby Brown 14 punktiga. Vastastele tõi Gigi Datome 17 punkti.

Sienal on võimalus tiitel haarata Roma koduväljakul kolmapäeval.