Väga ladusat mängu näidanud Kalev võttis kolmanda veerandaja lõpusekundil 11-punktilise eduseisu 60:49. Banvit alustas viimast veerandit hästi ning 9-2 spurdi järel oli kalevlaste eduseis kahanenud neljale. Tanel Soku suurepärased kolm korvi otsustavatel hetkedel hoidsid Eesti meisterklubi siiski juhtpositsioonil.

20 sekundit enne kohtumise lõppu tabas Chuck Davis korvi alt ning vähendas vahe ühele punktile. Seejärel tehti Rain Veidemanile viga, kes mõlemad vabavisked tabas. Banviti heas hoos mängujuhi Earl Rowlandi kaugvise enam ei tabanud ning Kalevi võit oli tõsiasi.

Tanel Sokk oli Kalevi parim 15 punktiga. Vlad Moldoveanu ja Frank Elegar lisasid 11, Veideman 9, Indrek Kajupank ja Armands Škele 8 silma. Vastastele tõi Rowland 20 punkti, Sammy Mejia lisas 17.

Kalev jätkab alagrupis nüüd 1 võidu ja viie kaotusega. Banvitil on kolm võitu ja kolm kaotust.