Esimestena astusid päeval lahingusse U14 tüdrukud ja poisid ning need karikad rändavad suvepealinnast Tallinnasse.

U14 tüdrukute finaalis võitis Audentese SK ülipõneva lõpplahendusega suurt konkurenti BC Kalev/Cramot 42:39 (13:19). Otsustavaks sai Jenny Roosi (Raido Roosi tütar) tabav kaugvise 22 sekundit enne kohtumise lõppu.

Karikavõiduni viisid Audentese tüdrukud Andra Viirpalu ja Reet Rausberg. Finaali MVP-ks valiti Anete-Elisabeth Adler.

Poiste karika võitis esmakordselt SK RIM/TTÜ Sinine

Poiste U14 karikavõitjas polnud kahtlust. SK Rim/TTÜ KK Sinine meeskond haaras kohe initsiatiivi (14:1) ning kuigi Erkmaa poisid said varsti mängu sisse, oli teisel veerandil RIM/TTÜ eduseis 36:21 ning vaheajale mindi nende juhtimisel 43:25.

Kolmas veerand muutust ei toonud, pigem vastupidi. Enne viimast veerandit oli tulevane karikavõitja ees juba 62:32. Ei mingit kahtlust. Karikavõidule viisid RIM/TTÜ poisid Arkko Pakkas ja Mikk Sarik. Finaali MVP-ks valiti Ken-Martti Reinart.

Tüdrukute U16 karikavõidu pälvis Audentese SK/TSK, alistades Tartu Kalevi 59:56, ja poiste sama vanuserühma karika BC Tartu, võites BC Tarvas/Rakvere SK 77:59.

Esmalt tüdrukute finaalist. Oli taas draamat. Võrdne mäng, võrdsed vastased, igipõlised rivaalid Audentes ja Tartu ning Marek Koitla-Reet Rausberg versus Kaire Asi.

Algus vääris finaali (veerand 15:15), poolajaks rebis Audentes ette 28:24. Tartu 24st punktist 16 oli toonud Anna-Gret Asi. Kõik oli aga ees, kõik lahtine.

Kolmas veerand kuulus selgelt Tartu neidudele, nad võtsid selle 20:9, asudes enne viimast veerandit juhtima 44:37.

Neljandal veerandil tõi Helena-Stina Svilberg neli silma järjest, tablool viik 44:44. Anna-Gret Asi viis veel paaril korral Tartu ette, kuid Audentes viigistas. Kaks ja pool minutit enne lõppu tabas Triiny Käämer kaugelt Tartu eduks 55:52... Põnevus kulmineerus.1.36 jäi mängida, kui Triinu-Liis Vaikma viigistas – 55:55. Lõpuminutil tabas Audentese kasuks Vaikma veel kahel korral. Tartu õnnetuseks kaotasid nad eelviimasel minutil vigadega oma liidri Asi, viimasel minutil ka Käämeri. Viimasel minutil patustasid tartlannad mitme pallikaotusega.

Finaali MVP-ks tunnistati Helena-Stina Svilberg.

Poiste U16 finaal läks kindlalt BC Tartule. See polnud kindlasti üllatus. Lääne-virulased ehk BC Tarvas/Rakvere SK osutas jõudumööda korralikku vastupanu, paraku otsustas karika saatuse nende totaalne mõõn teisel veerandajal, mille nad kaotasid 6:23.

Lõpuks Tartule 18-punktine võit. Treenerina viis BC Tartu karikavõiduni Gert Prants. Finaali MVP-ks valiti Hannes Saare.

Korvpallinädalavahetus suvepealinnas kulmineerub pühapäeval naiste finaali ja meeste kohamängudega.