Nuggets suutis küll neljanda veerandi 17-punktilise kaotusseisu vähendada viimaseks minutiks kolmele punktile, kuid enamaks jõudu ei jätkunud — Spurs võitis koduväljakul numbritega 97:88. Tony Parker toetas võitjaid 20 punktiga.

“Ma olen antud situatsiooniga ikkagi rahul,” teatas 20 punkti visanud Nuggetsi mängija Allen Iverson. “Mul on hea meel, et suutsime sellisel viisil end tagasi mängu võidelda. See näitas nii neile kui ka meile nii mõndagi.”

Carmelo Anthony viskas eile Nuggetsi poolel 26 punkti ja hankis 10 lauapalli. Ka Anthony kiitis meeskonna võistlusvaimu ja lubas, et ka 50-punktilises kaotusseisus ei anna mängijad alla.

NBA põhiturniiri parim meeskond Dallas Mavericks võitis eile kodus Golden State Warriorsi 112:99 ja viigistas seeria 1:1-le. Jason Terry viskas 28 ja Dirk Nowitzki 23 punkti, Josh Howard lisas 22 punkti ja 11 lauapalli. Avamängu kangelane Baron Davis (Warriors) saadeti kolmanda veerandi lõpus sootuks platsilt minema, sest teenis teise tehnilise vea.

LeBron James viskas oma 27-st punktist 13 otsustaval neljandal veerandil ja Cleveland Cavaliers alistas 109:102 Washington Wizardsi. Cavaliers juhib seeriat 2:0.