Rait-Riivo Laane koduklubi Kosi Ippokratis kohtus teise Kreeka esiliiga (A2 liiga) klubi Nikaia Ionikosega. Pingelisel viimasel veerandil suudeti siiski võtta napp 82:81 võit (22:20, 19:15, 20:31, 21:15). Eestlase panuseks võidumängus oli 5 punkti, vahendab Korvpall24.ee.

Halvemini läks Sten Soku koduklubil Thessaloniki Iraklis, kes jäid samuti esiliigas mängiva Aigaleo Diagoras Driopideoni vastu kiiresti kaotusseisu ja lõpetasid avapoolaja koguni 24-punktilise mahajäämisega. Teisel poolajal üritas Iraklis head mängu teinud Soku toel küll kohtumist päästa, kuid sellegipoolest tuli meeskonnal leppida 86:96 kaotusega (20:31, 17:30, 25:23, 24:12). Kaotusele vaatamata tegi Eesti tagamängija suurepärase mängu, tabades seitse kolmepunktiviset ja teenides meeskonna parimana 23 punkti.