Sokk tegi jalale liiga nädala alguses peetud kohtumises Ionikosega. Halvemal juhul pääseb Sokk platsile tagasi alles jaanuari algul, aga arstide sõnul pole välistatud ka kiirem tagasitulek.

Põhiturniiri 10. voorus võitis Iraklis koduväljakul Koroivose 78:68. Võitjate rünnakuid vedasid põhiliselt kaks meest: 23 punkti visanud Michalis Polytarchou ja 19 punkti panustanud Kostas Kakaroudis. Koroivose resultatiivseim oli 14 punktiga lätlane Toms Leimanis.

Tabelijuht Iraklis (9/1) teenis seitsmenda järjestikuse võidu.

Viiemänguline võiduseeria lõppes aga Martin Paasoja koduklubil Ateena Psychiko. Koduväljakul jäädi 62:65 alla Kastoriale. Paasoja mängis 32 minutit, viskas 6 punkti ja võttis 6 lauapalli.

Rait-Riivo Laane tööandja Ippokratis alistas koduväljakul Kavala 77:63. Laane mängis 23 minutit, viskas 5 punkti, andis 4 korvisöötu ja tegi 3 vaheltlõiget.

Nii Psychiko kui Ippokratis on võitnud kümnest liigamängust kuus ja tabelis jagatakse võiduprotsendilt 4.-9. kohta.