Sokk ja Kerde said Venemaal raske, aga tähtsa võidu


Sten-Timmu Sokk
Sten-Timmu SokkFoto: Martin Dremljuga

Moskva Dinamo teenis Venemaa korvpalli Superliigas olulise võidu kodus Irkutski Irkuti üle 80:72 (44:33). Erilist kergust võitjate tegevuses polnud, nagu mängijad hiljem tunnistasid, kuid olulistel hetkedel oldi tagapool olevast klubist selgelt paremad.

Sten-Timmu Sokk oli väljakul 19 minutit ning tõi 3 punkti, 3 lauapalli ja 3 resultatiivset söötu. Soku kahepunktivisked olid 2/1, kolmesed 1/0 ja vabavisked 2/1.

Võitjate edukaimad olid Aleksandr Fomin 18 ja Jevgeni Karpenko 15 punktiga.

Dinamo peatreener Üllar Kerde lausus kokkuvõtteks: „Algusest peale tegutsesime väga kehvasti, mehed olid kuidagi hajevil, mitte asja juures. Ma usun, et siin oli minu tehtud vigu, ei osanud lmselt piisavalt selgitada, kui oluline see mäng on meie jaoks. Meil oli langusi, paljutki ei õnnestunud. Mängisime ju suurepäraselt Novosiobirskis, uskusime küllap, et selle võidu kirjutame tabelisse võitluseta...“

„Kuid ikkagi me täna võitsime, arvan, et see on kõige tähtsam. Olen veendunud, et juba järgmises mängus näeb meie meeskond hoopis teistsugune välja. Seega – kutsun inimesi vaatama meie mängu Spartak-Primorjega (kavas on see juba teisipäeval, 17. märtsil) ning meid igati toetama,“ lisas Kerde.