Sokk oli rünnakul heas hoos visates 16 punkti, ent sellest jäi väheks. 34 minutit mänguaega saanud Soku visked väljakult 6/7, kaugvisked sealjuures ilmeksimatult 4/4. Statistikasse lisandus veel 3 korvisöötu, 2 lauapalli ja 4 pallikaotust.

Võitjate suurim skooritegija oli 24 punktiga endine Piraeuse Olympiakose ja Ateena Panathinaikose mängumees Loukas Mavrokefalidis.

Ionikosel on tabeli liidrina 21 ja Iraklisel teisena 19 võitu. Põhiturniiril on mängida veel seitse vooru.

Martin Paasoja koduklubi Ateena Psychiko kaotas linnarivaalile Maroussile 70:71. Teisel poolajal andis Psychiko käest 15 punktilise eduseisu. Paasoja arvele kogunes 11 punkti ja 4 lauapalli. Visked väljakult 3/9, vabavisked 5/7.

Rait-Riivo Laane ja Kosi Ippokratis hävis võõrsil Mesolongi Charilaose meeskonnale 57:94. Laane arvele kogune 22 minutiga 6 punkti ja 2 korvisöötu.

Ippokratis (13-10) on liigatabelis viies ja Psychiko (11-12) kümnes.