Juba esimene poolaeg lõppes Södertälje suure ülekaaluga 55:19.

Algviisikusse kuulunud Kurbas mängis kokku 16 minutit, viskas 4 punkti ja tegi 2 vaheltlõiget. Võitjate tulemuslikum oli 21 punkti, 6 lauapalli ja 5 vaheltlõikega Adam Ramstedt.

Jaan Puideti kodumeeskond Jämtland Basket alistas samal ajal võõrsil liigatabeli teise Norrköping Dolphinsi 78:74. Puidet mängis 19 minuti, viskas 4 punkti ja võttis 4 lauapalli. Kaksikduubli tegi võitjate poolel Mike Bruesewitz, kes viskas 19 punkti ja hankis 10 lauapalli.

Eilsete mängudega sai lõplikult paika põhiturniiri seis. Kuna Södertälje on kolmas (23/9) ja Jämtland kuues (16/16), lähevad Kurbas ning Puidet omavahel kokku kohe veerandfinaalis.

Kurbase keskmised näitajad põhiturniiril - 31 mängu ; 27 minutit ; 9,2 punkti ; 2,8 lauapalli. Viskeprotsendid 77,6 (vabavisked) ; 53,2 (2p.-visked) ja 34,4 (3p.-visked).

Puideti keskmised näitajad: 29 mängu ; 24 minutit ; 7,3 punkti ; 5,2 lauapalli. Viskeprotsendid 84,6 ; 49,2 ja 28,3.