Esimese poolaja võitis eestlase leivaisa 39:36, kuid mõõn tuli sisse kolmandal veerandajal, mis kaotati 14:26. 20 minutiks platsile usaldatud Vene viskas oma 10-st punktist 8 viimasel veerandajal, aidates Gran Canaria 46 sekundit enne lõppu vastasest kahe punkti kaugusele. Külaliste tagasitulekule reageeris Joventut aga 10:4 spurdiga.

Vene tabas täna kolmeseid 5-st 2 ja kaheseid 4-st 2, andis 2 resultatiivset söötu ja korjas 1 lauapalli. Gran Canaria parim oli 11 punktiga Albert Oliver, Joventutil hullas Nico Laprovittola, kel lubati visata 40 punkti.

Tegemist oli Gran Canaria 12. kaotusega 6 võidu kõrval, millega asutakse liigatabelis 12. kohal. Joventut hoiab kuuendat positsiooni.

Järgmise liigamängu peab Vene klubi 3. veebruaril kodus Baskoniaga. Tuleval reedel võõrustab Gran Canaria aga Euroliiga raames Milano Olimpiat.