Külalised juhtisid veel enne viimast veerandit 60:55. Kodumeeskond Murcia suutis aga viimase kümne minutiga visata 29 punkti, mis tõi võõrustajatele magusa võidu.

30-aastane Vene pääses Fuenlabrada särgis esmakordselt platsile pärast 24. oktoobrit, mil ta liigakohtumises jalale liiga tegi. Eestlane viibis väljakule veidi alla 4 minuti. Punktiarvet ta selle ajaga ei avanud, kui ta eksis ainsal kaugviskel. Statistikasse läks kirja kolm isiklikku viga.

Fuenlabrada suurimaks punktitoojaks kerkis Melo Trimble 24 punktiga, Marc Garcia lisas 17 silma. Murcia resultatiivseim oli Conner Frankamp 19 punkti ja kümne sööduga.

Eestlase koduklubi jätkab nelja võidu ja seitsme kaotusega 12. kohal. Murcia (6-5) hoiab kaheksandat positsiooni.