Varese kaotas veerandfinaalseerias Brescia Germani Basketile teise mängu järjest, jäädes tasavägises heitluses alla 75:77. Otsustava veerandaja eel oli Varese veel eduseisus 60:53, aga lõpp kuulus teist mängu järjest Bresciale. Lõpusekunditel tabas 75:75 seisult võiduviske Marcus Landry.

Vene kuulus Varese algrivistusse ja mängis 35 minutit. Ta panustas 18 punkti ning 7 lauapalli. Punktiskoor märgib tema isiklikku Itaalia liiga rekordit. Visked väljakult 6/12, vabavisked 4/4. Varese resultatiivseim oli 20 punktiga Aleksa Avramovic.

Võitjate suurim skooritegija oli Kristjan Kanguri kunagine tiimikaaslane David Moss 17 punktiga.

Veerandfinaalseeria kestab kolme võiduni, järgmine kohtumine peetakse kolmapäeval, 16. mail Varese koduväljakul.