Fuenlabrada võitis avaveerandi 26:22, ent poolajaks oli ees Obradoiro 50:46. Kolmas veerandaeg kuulus taas eestlase leivaisale, kui see võideti 23:19. Seega mindi viimasele vaatusele vastu 69:69 viigiseisul. Neljandal veerandil lagunes aga Fuenlabrada mäng täielikult. Obradoiro viskas 32 punkti külaliste 13 vastu ning võõrustajad said lõpuks 19-punktilise võidu.

Algkoosseisus alustanud Vene viibis platsil ligi 24 minutit, mille jooksul ta viskas viis punkti (kahesed 2/3, kolmesed 0/2, vabavisked 1/2). Lisaks võttis ta 2 lauapalli, jagas 2 tulemuslikku söötu ning tegi kaks pallikaotust ja ühe vea.

Fuenlabrada suurimaks punktitoojaks kerkis Obi Emegano (20 silma). Üleplatsimehena viskas Laurynas Birutis Obradoiro poolelt 27 punkti.

Vene ja Fuenlabrada jaoks jätkub hooaeg 24. septembril, kui kodus võõrustatakse Sander Raieste tööandjat Baskoniat.