Siim-Sander Vene esmaspäevasest tähtsast mängust: vastasfänne turvakaalutlustel sisse ei lasta

 (2)
Siim-Sander Vene
Siim-Sander VeneFoto: Andres Putting

“Mäng on oluline igas mõttes. Kui tahame play-offi lootust säilitada, siis on iga võit praegu väga tähtis,“ sõnas Siim-Sander Vene enne esmaspäevast mängu, kui Varese kohtub Cantúga.

Vene liitus Varese klubiga aasta alguses ning on pärast pikka vigastuspausi pidanud neli mängu ja jõudnud aina paremasse vormi.

„Lisaks on esmaspäevane mäng kohalik suur derby. Kõrval linnad põhimõtteliselt ja ma sain aru, et vastasmeeskonna fänne turvakaalutlustel tavaliselt saali ei lasta. See ütleb juba omajagu,” sõnas Siim-Sander Vene enne esmaspäevast mängu,“ rääkis Vene.

Tallinna Televisioon näitab kõiki mänge, millest teleülekanne toodetakse. "Eeldatavalt tähendab see 4-5 mängu põhiturniirilt. Kui Varese peaks jõudma play-offi, siis saame loodetavasti näidata kõiki mänge," täpsustab Tallinna TV peaprodutsent Maxim Tuul lepingu sisu.

Hetkel hoiab Varese Itaalia liigas 13. kohta. Play-offi pääseb Itaalias 8 meeskonda ja põhiturniiri lõpuni on jäänud 14 kohtumist. Seega on Varesel veel play-offi jõudmiseks head võimalused, eriti arvestades, et viimati alistati tiitlikaitsja Venezia Umana Reyer.

Tallinna Televisioon teeb otseülekande Varese vs Cantú kohtumisest 5. veebruaril kell 21.45.