Seina võitis avaveerandi 18:11 ning läks poolajale 25-punktilises eduseisus. Kolmanda veerandaja keskpaigaks oli vahe kasvanud juba 30 punkti piirimaile. Cantu pani siiski veel vastu ja viimasele perioodile astuti vastu Siena 64:41 eduseisus.

Siis aga kõik pöördus, kuue minutiga tegi Cantu 12-0 vahespurdi, 2 minutit enne lõppu oli vahe 7, minut enne lõppu veel isegi viis. Bobby Browni kindel tegutsemine päästis Sienale õnneks siiski võidu.

Kristjan Kangur veetis platsil 18 minutit, tabas kahest viskest ühe ning tõi 3 punkti, 4 lauapalli, 1 vaheltlõike ja 1 bloki. Brown juhtis meeskonda 24 punktiga.

Siena jätkab meistrivõistlusi 15 võidu ja 9 kaotusega. Sama seis on ka Cantul. Juhib Janar Taltsi koduklubi Varese Cimberio 19 võidu ja 5 kaotusega.

Siena oli Euroliigas ja Itaalia liigas kokku kaotanud kuus kohtumist järjest.