Tartu Ülikool loositi alagrupiturniiriks teise tugevusgruppi ning tema vastasteks D-alagrupis on JDA Dijon Bourgogne (Prantsusmaa), Juznõi Himik (Ukraina), kolmas vastane selgub kvalifikatsiooniringi paarist Jekaterinburgi Ural (Venemaa) - Metan Medias (Rumeenia).

Dijon saavutas Prantsusmaa meistriliigas möödunud hooajal 10. koha, teenides 14 võitu ja 16 kaotust. Himki sai Ukrainas põhiturniiril neljanda koha, kuid piirdus meistrivõistlustel veerandfinaaliga.

"Huvitav grupp on. On idabloki ja läänebloki meeskondi. Selge on see, et ükskõik kuhu gruppi me oleks saanud, siis eesmärk on edasi saada ja kõik on meie enda kätes," sõnas Kullamäe. "Kui viimati eurosarja mängisime, siis kaotasime punkte kodumängudes. Nüüd on selline alagrupp, kus kõik vastased on just kodus eriti mängitavad ja seetõttu saavad neist meie jaoks väga tähtsad mängud."

Tarvas, kes alustab turniiri kvalifikatsiooniringist, peab alagrupiturniirile pääsuks alistama kahe mängu kokkuvõttes Türgi klubi Tofas'e. Meeskonna puhul on tegemist Türgi möödunud hooaja kaheksanda klubiga, kes riigi meistrivõistluste veerandfinaalis kaotas Galatasarayle 0:2.

EuroChallenge'il teevad kaasa 32 meeskonda, kellest neli pääsevad alagrupiturniirile läbi kvalifikatsiooniringi.

Alagrupid:

A-grupp: Krka Novo Mesto (SLO), ETHA Engomi (CYP), Karsiyaka Sports Club (TUR), (Tofas/Rakvere)
B-grupp: Krasnoje Krõlja (RUS), Keravnos (CYP), Asesoft Ploeisti (ROU), (Aliaga/Joensuu)
C-grupp: BK Ventspils (LAT), Norrköping Dolphins (NOR), Tampere Pyrintö (FIN), Södertälje BBK (SWE)
D-grupp: Juznõi Himik (UKR), Tartu Ülikool, JDA Dijon (FRA), (Ural/Metan)
E-grupp: Mons-Hainaut (FRA), Okapi Aalstar (BEL), Paris Levallois (FRA), BCMU Pitesti (ROU)
F-grupp: Szolnoki Olaj (HUN), EWE Baskets Oldenburg (GER), Fortress-Lami (HUN), BC Timisoara (ROU)
G-grupp: Gravelines Dunkerque (FRA), BC Minsk 2006 (BLR), SLUC Nancy (FRA), (Apollon/Xion)
H-grupp: Antwerp Giants (BEL), Telekom Baskets Bonn (GER), BC Armia (GEO), Hapoel Holon (ISR)