Selgusid Eesti meistrid tänavakorvpallis

 (1)
Tallinnas, Tartus, Pärnus, Paides ja Jõhvis toimunud etappide kokkuvõttes selgitati Eesti parimad tänavakorvpallurid üheksas erinevas võistlusklassis.

3on3 tänavakorvpallisarjas osales suve jooksul üle 300 erineva võistkonnaja üle 1000 korvpallihuvilise. Lisaks võistlusklasside parematele ehk oma võistlusklassi Eesti meistritele selgitasid korraldajad välja ka meistrivõistluse üldarvestuse parimad.

Üldarvestuse paremusjärjestus:
I koht: Praiston Bussireklaam, 102 punkti, Poisid -91 ja nooremad (Hardi Paloots, Kris Killing, Allar Kiirats, Rannar Raap)
II koht: Anne Autoaed, 93 punkti, Poisid -95 ja nooremad (Gert Lõhmus, Risto Häelme, Eerik Parvits, Saimon Sutt)
III koht: SKL Basketgirls, 89 punkti, Tüdrukud -93 ja nooremad (Ele-Riin Tammik, Sandra Valdek, Liis Rinaldo)

Koondarvestuses jäi neljandaks, kuid nii Firmad/Eliit kui ka Amatööride sarja võitis teist aastat järjest võistkond Deckol Ehitus (Indrek Poom, Teet Marran, Merlis Niklus, Silver Kuuba).

Firmad/Eliit sarjas jäi teiseks võistkond Converse (Mario Polusk, Indrek Kaarlep, Henry Kroosmann, Hardi Oja) ning kolmandaks võistkond Juhatus (Raido Raudsepp, Raimo Saaremaa, Raul Sinisalu, Jürgen Õigus).

Kõige suurema osavõtjate arvuga Amatööride sarjas oli teist aastat teisel kohal võistkond Nahhker (Reido Sepp, Rando Sepp, Juhan Odamus, Imre Lillepõld), kolmandaks võitles sel aastal võistkond GJ Meistrid/Karu tiim (Margo Liivand, Tambet Toomela, Tarmo Luberg).

Naistesarja parim oli võistkond Semetron (Triinu Toomla, Kadri Tein, Helen Austa, Laina Mesila).

Lisaks selgitati välja ka Spordiklubid/Firmad koondarvestuse parimad, mille võitis võistlustel kokku 18 erineva võistkonnaga osalenud Sportkunda 280 punktiga, II kohale tuli Deckol Ehitus 166 punkti, III koht KK Rapla 159 punktiga.

Noortesarjade 2007. aasta Eesti meistrid on:
Poisid -89 ja nooremad: Mandavoškad (Toomas Valdre, Marten Järvik, Martin Laanemets, Erik Põlluveer), II koht võistkonnale Höövel/Kuup3, III koht KK Jaagupi
Poisid -91 ja nooremad: Praiston Bussireklaam (Hardi Paloots, Kris Killing, Allar Kiirats, Rannar Raap), II koht võistkonnale sPORTKUNDA/SK Aaspere I, III koht Mehed Sukkpükstes.
Poisid -93 ja nooremad: BC Viru Basket I (Jalmar-Joosep Saar, Aleksis Anijärv, Artur Saariste, Karl Sööt), II koht võiskonnale KK Rapla 93, III koht M&M.
Poisid -95 ja nooremad: Anne Autoaed (Gert Lõhmus, Risto Häelme, Eerik Parvits, Saimon Sutt), II koht võistkonnale Sportkunda/SK Aaspere I, III koht KK Ülenurme I.
Tüdrukud -89 ja nooremad: Makrokapital (Kaisa Aatonen, Merike Aro, Susan Keinast), II koht võistkonnale Siili PK, III koht Summer of 69.
Tüdrukud -93 ja nooremad: SKL Basketgirls, 89 punkti (Ele-Riin Tammik, Sandra Valdek, Liis Rinaldo), II koht võistkonnale Pingud, III koht Rapla KK

3on3 tänavakorvpalli Eesti meistrivõistluste sarja on taaselustanud MTÜ Noortesport koostöös Eesti korvpalliliidu ja ligi 20 koostööpartneriga. Meistrivõistluste info ja tulemused: www.tanavakorvpall.ee