Turniiri esimeses mängus pidid Tartu noormehed sünniaastaga 1994-1995 vastu võtma napi kaotuse lisaajal kui lätlaste Valmierale kaotati lõpusekunditega 67:65. Sten Lillemägi tõi selle kohtumise parimana 23 punkti.

Napp kaotus mõjus aga meeskonnale just positiivselt, sest sama päeva teises mängus alistati samuti thrilleriks kujunenud kohtumises Ukraina meeskond BC Medvedi Kiev 49:45. Sander Kruus oli selle mängu resultatiivseim 16 punktiga.

Turniiri teist päeva alustati juba hommikul kell 9 ning Venemaa BS Samara vastu oli hoos Jaagup Russak, kelle üheksast kaugviskest tabas kuus ning meeskond võttis taas napi 58:56 võidu. Russakult 18 punkti.

Teise päeva õhtune mäng kujunes eelnenutest märksa lihtsamaks. BC Donteskist oli korralikku vastast vaid esimesel veerandajal, ent teisel veerandajal sisse pandud kiirem käik tõi lõpuks 56:33 võidu. Jaagup Russak säras selleski mängus 16 punktiga.

Viimases mängus kohtuti turniiri võõrustajate BC Minski-2006 meeskonnaga. Taas tasavägise mängu võitis Salva/Tartu Ülikool 49:48 ja selle mängu parim skoorija oli Saimon Sutt 15 punktiga.

Minskist koguti seega viiest mängust neli võitu ja saavutati turniiril 2. koht.

Meeskond mängis koosseisus: Keit Türk, Vitold Käkinen, Saimon Sutt, Daniel Akkel, Sander Kruus, Risto Häelme, Gert Lõhmus, Joosep Russak, Jaagup Russak, Sten Lillemägi, Joosep Henrik Sild. Meeskonna peatreener on Olari Narits ja treener Tarmo Kikerpill.

Kogu hooaja kokkuvõttes on tartlased nüüd saanud kümnest kohtumisest kuus võitu. Hea esinemise korral veebruaris Riias toimuval põhiturniiri viimasel etapil on reaalne jõuda eliitsarjas osaleva 16 võistkonna hulgas kuue parema hulka, mis tagab osaluse aprillis Göteborgis toimuval EYBLi superfinaalturniiril.