Rytas võitis avaveerandi 26:16, poolajaks vähendas Strasbourg kaotusseisu kuue punkti peale (42:48). Kolmas veerandaeg kuulus taas napilt võõrustajatele ehk viimasele kümnele minutile mindi vastu Rytase 69:65 eduseisus.

Prantsusmaa klubi alustas viimast veerandaega paremini ning veel kaks minutit enne normaalaja lõppu juhiti 81:76. Leedu klubi vastas sellele 7:0 spurdiga ning sai lõpuks magusa võidu. Veel viimasel sekundil oli võõrustajatel võimalus võita, aga Bonzie Colson eksis kaugviskel.

Algviisikus alustanud Kitsing mängu viimasel kolmel minutil platsil ei olnud. Kokku sai Eesti koondislane mänguaega 19 minutit, mille jooksul tõi ta kuus punkti (kolmesed 2/5). Rohkem viskeid eestlane ei teinud. Lisaks jäi tema arvele kaks lauapalli, üks sööt ning kaks isiklikku viga. Võitjate resultatiivseim oli Martynas Echodas 23 punktiga.

Üleplatsimeheks kerkis Strasbourgi mängumees Brandon Jefferson 31 punktiga, Colson lisas 23 silma.

Ühtlasi katkes Rytase jaoks nüüd neljamänguline kaotusteseeria. Meistrite Liigas on neil sarnaselt teistele alagrupikaaslastele kirjas üks võit ja üks kaotus.