Mängu käik:

Rock alustas kohtumist bravuurselt ja juhtis kolmeminutilise mängu järel 10:0, Viktor Sanikidze tabas kaks kolmest. Tartu klubil õnnestus kättevõidetud edu hoida ja veerandaeg võideti 28:22.

Teise veerandi alguses hoidis Rock edu kuni seisuni 38:31, siis jõudis Barons viigini ja läks korraks kahe punktiga juhtimagi. Poolaja lõpuminutitel oli Rock pisut kindlam ja läks vaheajale ühepunktilises eduseisus — 49:48.

Rocki resultatiivseimad on Sanikidze 13 ja Janar Talts kümne ning Baronsil Armands Škele 14 punktiga.

Kolmandal veerandil rullus punkt-punkti mäng, lõpu eel tabas vähe paremini Barons ja läks viimasele veerandajale kahepunktilises eduseisus.

Viimasel veerandil oli Rock pidevalt mõne punktiga ees, Baronsi meeleheitlikud üritused järele jõuda ei kandnud vilja.

Viimasel minutil sai koguni kolmel korral vabaviskejoonel seista Georgi Tsintsadze, kes aga tabas eksimatult kõik kuus viset.

TÜ/Rocki ridades viskasid Sanikidze ja Tsintsadze 21, Tanoka Beard 15, Janar Talts 12, Tanel Tein 8, Silver Leppik 6, Gert Kullamäe 3 ja Marek Doronin 2 punkti.

Kaotajate resultatiivseim oli Todd Abernethy 19 punktiga.

Rockil on nüüd turniiritabelis 6 võitu ja 8 kaotust, millega tõusta 6. kohale. Järgmine mäng BBL-is peetakse nädala pärast võõrsil Ventspilsi vastu.