Rock alustas rünnakupoolelt kohtumist hästi, kuid ei suutnud kaitsest kõige paremini mängida. Avaveerand võideti siiski 20:14 ning poolajaks kasvatati edu kahekohaliseks - 37:27.

Sarnane vahe püsis ka kuni kohtumise lõpuni. Kolmandal veerandil suutsid riialased vahe korra ka kolmele vähendada, kuid Rock suutis kiirelt reageerida ning viimasele veerandile mindi kaheksapunktilises eduseisus. Vahe püsis sarnasena lõpuni.

Janar Talts sai kohtumises mängida 22 minutit ning tõi selle ajaga 10 punkti, 9 lauapalli, 1 söödu ja 3 blokki.

Timo Eichfuss lisas 10 punkti ja 10 lauapalli, 10 punkti said ka kirja Vincent Simpson ja Uros Lukovic. Augustas Peciukevicius lisas 9 punkti ja 9 lauapalli. Vastaste parim oli 18 punktiga Andris Epners, 16 lisas Karlis Apsitis.

Lukovic langes teisel veerandajal rünnakul maha, sai vasakule käele viga ning enam mängus kaasa ei löönud.