Lisaks vigastatud Martin Müürsepale puudus platsilt ka puhkepäeva saanud Giorgi Tsintsadze, kirjutab basket.ee. Hetkel uut keskmängijat ootav Tarvas oli erilises hädas Vallo Allinguga, kes kogus Rocki parimana 28 punkti ja 16 lauapalli.

Lisaks tehti Allingule 11 viga, mille mees ka harvanähtava kindlusega ära karistas, tabades 20-st vabaviskest 18.

Tartlased alustasid 650 pealtvaataja ees lennukalt — sissejuhatuseks tabati järjepanu seitse kolmepunktiviset. Avaveerandi võitis Rock 37:16. Teisel veerandajal tegi Tarvas 11:0 spurdi (7 silma Darskilt), kuid lähemale kui 43:31 hetkeks uinuma jäänud tartlased külalisi ei lasknud.

Poolaeg võideti juba 63:41 ja teisel poolajal põnevust ei tekkinud. Lisaks Allingule kogusid veel viis tartlast kahekohalise punktisumma, Rakvere kasuks skooris James Allen 22, Maksim Darski 21 punkti.