Esimesel veerandil pääses Rock korraks ette 13:7, kuid Kalev jõudis Travis Reedi viskest ja vabaviskest viigini 17:17 ning läks eelviimasel minutil Kiur Akenpärgi kolmesest juhtima 22:21.

Veerandi lõpu mängis Kalev samuti edukalt - see võideti 27:22.

Teise veerandi algul jõudis Rock küll vaid kahe punkti kaugusele - 29:27, aga Kalev näitas hambaid ja suutis vahe taas mõnepunktiliseks ajada.

Alles vahetult enne vaheaega pääses Rock lähemale ja Janar Taltsi kolmepunktivise viis sekundit enne poolajasireeni viigistas seisu 41:41-le.

Kalevi resultatiivseimad on üheksa punktiga Reed ja Covington, Rockil Talts 14 ja Abernethy 11 punktiga.

Pildilink on SIIN:

Kolmandal veerandil siiski Rock näitas, milleks ta võimeline on ja raputas Kalevi kiiresti maha.

Rocki eduseis muudkui kasvas ja Kalevit tabas tugev mõõn - kui kolmandast veerandist kaks minutit mängida, juhtis Rock juba 67:43!

Viimast veerandit alustati Rocki eduseisul 70:45, mis tähendab, et Kalev suutis kolmandal veerandil visata vaid neli (!) punkti.

Kuna võitjas enam kahtlust polnud, said neljandal veerandil Rocki eest mängida ka muidu rohkem pingil istuvad mängumehed ja Kalevil õnnestus vahet pisut vähendada.

Lõpuks olid Rocki võidunumbrid 82:64.