Väga põnevalt kulgenud finaalturniiri saatus otsustati alles viimases mängus. Treener Jüri Pritsini käe all mängiv Kohila Gümnaasiumi võistkond läks mäng-mängult järjest paremasse hoogu. Turniiri avamängus kaotas Kohila Gümnaasium Rapla Ühisgümnaasiumile, kuid sealt edasi sammuti võidult-võidule.

Põhirolli mängis loomulikult Piimameister Otto/Rapla mängumees Rait-Riivo Laane, kes viskas neljas mängus kokku keskmiselt 25,75 punkti (mänguaeg 4x7minutit!). Peale isikliku punktiskoori kasvatamise hoolitses ta ka selle eest, et võistkonnakaaslased saaksid kena punktiarve kokku, andes ohtralt resultatiivseid sööte.

Esimesel päeval 2 võitu kogunud võõrustajad Ülenurme Gümnaasiumist teisel päeval pisut väsisid, kuid sellest piisas siiski, et lõpetada üldarvestuses II kohaga. Ülenurme noormehi juhendas treener Paavo Russak.

Pronksmedalid sai kaela Rapla Ühisgümnaasium, õpetaja Tiiu Kosk. Ülenurme G, Rapla ÜG ja 4.koha saavutanud Toila Gümnaasium said kõik turniiril 2 võitu ja 2 kaotust, kuid omavaheliste mängude punktide suhe jättis Toila poisid seekord medalita.

5. koha sai Järve Gümnaasium, kes võitles kõvasti, aga pidi mängudes Ülenurme ja Kohilaga tunnistama viimastel minutitel vastaste nappi paremust.