Rapla meeskond õhutas Märjamaa lapsi korvpalli mängima


Otto/Rapla meeskonna liikmed Märjamaa koolis, korvpall
Foto: raplakk.ee

Möödunud nädala neljapäeval külastasid Piimameister Otto/Rapla mängijad Janar Soo, Madis Pärn, Indrek Kajupank ja Sven Kaldre Märjamaa Gümnaasiumi, kus kohtuti 1-2 klassi poiste ja tüdrukutega, et õhutada neid minema Märjamaa Spordiklubi korvpallitrenni. Ootamatult oli Märjamaa kooli võimla sama tilluke kui alles paar päeva varem nähtud Raikküla kooli saal.

Erinevalt aga Raikküla kooli külastusest olid seekord Piimameistrid ise aktiivsemad ja näitasid ette läbi harjutuste ja mängude korvpalli põhitõed - põrgatamise, söötmise ja viskamise. Aeg-ajalt kaasati ka lapsed tegevusse, mis väikestele põngerjatele eriti meeldis. Positiivse vastuvõtu saanud visiit lõppes pisikeses saalis 2:2 mänguga, mis sisaldas loomulikult ka effektseid pealtpanekuid ja kaugviskeid ja millele lapsed valjuhäälselt kaasa elasid.

Loodetavasti sai Märjamaa korvpalligrupp tänu visiidile palju uusi liikmeid ja pole ju võimatu, et mõni neist poistest ise ühel päeval maakonna esindusvõistkonnas mängib ja siis omakorda seda külastust tänulikult meenutab!