Rapla alustas uskumatult lennukalt, kirjutab basket.ee. Avaveerandil visati sisse koguni viis kolmepunktiviset (neist kolm tabas Heigo Erm) ja juhiti 8:2 ning 13:6. Ka Fausto tabas hästi ja vähendas veerandaja lõpuks vahe minimaalseks — avaveerand Raplale 23:20.

Teise veerandaja alguses suurendas Newbill Rapla edu viiele punktile, kuid Fausto vastas 8:0 spurdiga ja läks esmakordselt juhtima. Raplat jätkus veerandaja eelviimase minutini ja seisuni 39:40, misjärel meeskonda tabas kiire häving. Teise veerandaja viimase 72 sekundiga lasti endale visata 9 punkti järjest ja poolajavileks oli Fausto edu 10 punkti. Erilises hoos oli Veljo Vares, kes kogus 2. veerandaja jooksul 13 punkti.

3. veerandajal suutsid Joosep Toome ja Reimo Tamm vahe taas viiele punktile (47:52) vähendada, kuid Fausto murdis võõrustajate vastupanu järjekordse 12:2 spurdiga. Jason Pryori kolmepunktiviske järel oli vahe juba 15 punkti.

Viimasel veerandajal hoidis Fausto kindlat eduseisu üsna segamatult ja sai tabelisse 16. võidu.

Veljo Vareselt 20 (visked 10st 7), Jason Pryorilt 19 ja Ando Tagametsalt 14 punkti. Rapla parim oli Pierre Jallow 14 punkti ja 11 lauapalliga. Heigo Ermilt 11 (neist 9 avaveerandil) ja Joosep Toomelt 10 punkti.

Rapla tabas vähem kui pooled kahepunktivisked (47%) ja tegi vastasest 9 pallikaotust rohkem (24:15).