Eile olid ameeriklased Tartus võitnud kohalikku Rocki 100:94.

Tänase mängu punktiderohke avapoolaeg lõppes Tarva kolmepunktilises eduseisus 61:58. Kolmas veerandaeg tõi aga Tarva mängu mõõna ja veerandaja keskel tegi Oklahoma meeskond 9:0 spurdi ja läks kohtumist 79:70 juhtima. Enne viimast neljandikku juhtis Oklahoma 90:79.

Viimasel neljandiku teisel poolel pani Tarvas oma paremuse siiski maksma. Mõni minut enne mängu lõppu viigistas Tarvas seisu ja peamiselt täpsete vabavisete toel võideti kogu kohtumine lõpuks 115:109.

Tarva eest viskas kõige enam punkte kuus kaugviset tabanud Kristo Saage - kokku 28 punkti. Brett McGee toetas 22, Rain Veideman 17 ja Renato Lindmets ning Viljar Veski võrdselt 14 punktiga.

Jonathan Reed oli Oklahoma parim 25 punktiga. Bryce May lisas 17, Anthony Brawn 15 ja Xavier Cruz 14 punkti.

Tarva järgmine mäng on nädala pärast reedel kui Rakvere Spordihallis võõrustatakse Soome eelmise aasta pronksimeeskonda Kouvolan Kouvot. Kohtumine algab Rakvere Spordihallis kell 19.00 ja pilet mängule maksab 50 ja sooduspilet 25 krooni. Nädalavahetusel toimub aga Rakvere Cup, kus lisaks
Tarvale mängivad TÜ/Rock, Tallinna BC Kalev/Cramo ning Tallinna Kalev/TTÜ.