Rakvere Tarvas tugevdab tiimi pika ja jõulise ameeriklasega

 (6)
Rakvere Tarvas tugevdab tiimi pika ja jõulise ameeriklasega
Foto: Texas Tech University Athletics

Algavast hoojast taas Eesti kõrgeimal tasemel palliv Rakvere Tarva korvpallimeeskond toob korvi alla USA-st Chicagost pärit 24-aastase keskmängija Tommy Hamilton IV.

Leping mängijaga on allkirjastatud ja oma esimesed etteasted Tarva rivistuses teeb 211 cm pikk ning 129 kilogrammi kaaluv keskmängija kõigi eelduste kohaselt hooajaeelsel turniiril Tarvas Cup Rakveres 13. ja 14. septembril, teatab Tarvas oma Facebooki lehel.

Kolm hooaega Ameerika Ühendriikide tudengiliigas NCAA DePauli ülikooli ja ühe hooaja Texas Tech ülikooli meeskonnas pallinud Tommy Hamilton IV mängis viimati Austraalia liigas, kus esindas Cairns Marlins nimelist meeskonda.

Hamilton IV isa, samuti kunagine korvpallur Thomas Hamilton, on mänginud kahel hooajal NBA klubides Boston Celtics ja Houston Rockets.

Tarva värskeim täiendus saabub Rakveresse eeloleval nädalalõpul ning liitub meeskonnakaaslastega treeningul esmaspäeval.

Mänedžer Arnu Lippasaare kinnitusel vaadatakse mehe oskused esmalt üle kuuajalisel prooviperioodil, misjärel selgub, kas ta jääb tiimi või mitte.