Kohtumise algus kujunes külaliste jaoks šokeerivaks - esimese veerandaja lõpuks särasid tablool toimekalt kaitses tegutsenud võõrustajate edunumbrid 25:2. Ainsad kaks punkti teenis Kotka meeskond vabavisetest. Poolajaks juhtis Tarvas 51:30 ja otsustavat neljandat veerandaega, mil platsil olid põhiliselt kodumeeskonna noored vahetusmehed, alustati seisult 69:39.

Kahekohalise punktiskoorini jõudis väljakuperemeestest viis mängijat: Kristjan Rinaldo arvele kogunes 17, mitu efektset vaheltlõiget teinud Martin Dorbek lisas 14, Timo Oja 13, Kaspars Cipruss 11 ja Viljar Veski 10 punkti. Parimad lauavõitlejad olid sedapuhku Valmo Kriisa kaheksa ja Reinar Hallik seitsme palliga.

KTP Basketi resultatiivsematena viskasid Juho Lehtoranta 16 ja Terell Bell 14 punkti. Viimase kontosse jäi samuti kaheksa lauapalli.

Tarva algviisikus saatis peatreener Andres Sõber sel korral väljakule Martin Dorbeki, Valmo Kriisa, Janis Vahteri, Reinar Halliku ja Kaspars Ciprussi. Vahetusest sekundeerisid neile Allan Ehte, Timo Oja, Kristjan Rinaldo, Viljar Veski, Joonas Vaino, Rainer Pastimäe ja Raimond Tribuntsov.

Teistkordselt on samad meeskonnad Rakvere spordihallis vastamisi neljapäeval, 8. septembril kell 19.00.