TTÜ parimad olid Raplas Bambale Osby 16 punkti ja 13 lauapalliga ning Margus Klementsov 13 silmaga (Mängu statistika).

Tarva parim oli Valga vastu 29 punkti visanud Ivars Timermanis, Raimonds Vaikulis lisas 23 ja Matthew Hall 21 silma (Statistika).

Poolfinaalis kohtuvad seega Kalev/Cramo - Tarvas ja TÜ/Rock - TTÜ/Kalev.

Mängu käik: (Rapla - TTÜ/Kalev 21:14, 30:38, 46:57, 63:73)

63:73. TTÜ võitis ja mängib poolfinaalis Rockiga.

63:73 - Rapla võitleb, aga TTÜ/kaelv on ikkagi võtmas oma. Vähem kui pooltesit minutit minna

61:69 - Erm tõi punktilisa vabavisetest. Tarvas võitis Valgas 88:79 ja kindlustas pääsu nelja hulka, kus läheb kokku BC Kalev/Cramoga

59:69 - Raplal jäänud 3.30 armuaega, et mäng päästa. TTÜ/Kalevi tulemuslikum 16 punkti ja 13 lauapalliga Osby

58:66 - Osby ründelauas peremees ja punktid juures. Valgas käib viimane minut, Tarvas on vormistamas poolfinaali pääsu, juhtides 85:76

58:64 - Kaldre teenis vabavisked ja realiseeris need. Lõpuni 4.45

56:64 - Kumbki meeskond teenis punktilisa vabavisetest

Rünnakul teenis oma viienda vea Ringmets. Raplal kaks algviisikumängijat seega audis. 5.45 normaalaja lõpuni

55:63 - Pärn vabavisetel täpne. Kajupank 5 veaga pingil

55:61 - Ringmets sopsas keskpositsioonilt. 6.20 normaalaja lõpuni

53:61 - Rait-Riivo Laane tabas kolmese, kuid kohe vastas samaga Pärn

50:58 - Korvid Kaldrelt ja Kajupangalt ning üle tüki aja vahe väiksem kui 10 punkti

46:58 - Pilk tabas mõlemad vabavisked. Valgas 5 minutit normaalaja lõpuni ja kodumeeskond taga 71:75

TTÜ/Kalevil tuli esmakordselt mängu Andre Pärn

IV VEERANDAEG

46:57 - Veerandaeg lõppenud. Kaldre tabas lõpusekunditel emotsionaalselt tähtsa kolmese

43:55 - Sven Kaldre realiseeris mõlemad vabavisked. Käib veerandaja viimane minut

41:55 - Ringmets kavaldas Makke üle ja tabas keskpositsioonilt. Ilusa läbiminekuga vastas Mooses Kaja. Vähem kui 2 minutit veerandaja lõpuni

39:53 - Kriisa tabas vabaviskeid 2/2

39:51 - Makke sopsas enda kohalt, otsajoonel 4-5 meetri pealt. Ringmets teenis rünnakul 4. vea

39:49 - Mõlemad meeskonnad said punktilisa vabavisetest. TTÜ/Kalevil oli korra täpne Makke ja Raplal kahel korral Kajupank. Valgas on kolmas veerandaeg lõppenud, CKE/Inkasso juhib 64:63

37:48 - TTÜ/Kalevi umbes 10 punktiline edu püsib suht stabiilsena. 6.18 veerandaega mängitud

35:44 - Ringmets tabas keskpositsioonilt. Valgas juhib CKE/Inkasso Tarva vastu 59:53

33:44 - Kajupank vastas kiirelt. Ringmets sai kaitses 3. vea. Pea 4 minutit teist poolaega kulunud

31:44 - Klementsov tabas rünnaku viimasel sekundil

31:42 - Oi kui kõrgele Osby kerkis ja pealt lajatas! Niimoodi jätkates võitjas kahtlust ei teki

31:40 - Erm realiseeris kahest vabaviskest ühe

30:40 - Osby avas kiirelt teisel poolajal punktiarve

III VEERANDAEG

30:38 - Poolaeg lõppenud. Külaliste resultatiivseim 9 punktiga Pilk, Erm visanud Rapla kasuks 12 punkti

28:36 - Erm tabas kahest vabaviskest ühe. Käib poolaja viimane minut

27:36 - Laane täpne vise lõpetas taas Rapla poolkiire rünnaku. TTÜ/Kalevi peatreener Üllar Kerde kasutas minutilist mõtteaega. Valgas võitis kodumeeskond poolaja 44:42

25:36 - Osby vabaviske järel realiseeris poolkiire Erm. Vähem kui 2 minutit poolaja lõpuni

23:35 - Osby realiseeris kaks vabaviset

23:33 - Mooses Kaja vabavisete järel vahe esmakordselt kahekohaline. 6.44 veerandaega mängitud

23:32 - TTÜ/Kalev on haaranud mänguohjad selgelt enda kätte. Rapla pikka aega kuival, sel veerandajal on kodumeeskond visanud vaid 2 punkti!

23:30 - Roos tabas samuti kaugelt, üsna rünnakuaja lõpus

23:27 - Pilk lisas kolmese. Rapla võttis aja maha. 14.37 esimest poolaega mängitud. Valgas juhib Tarvas kohtumist 38:31, seal poolaja lõpuni vähem kui neli minutit

23:24 - Mooses Kaja oli täpne lähiviskel

23:22 - Kriisa skooris keskpositsioonilt. Vahe on sulanud minimaalseks. 13.47 mängitud

23:20 - Osby tabas kahest vabaviskest ühe

23:19 - Osby vastab võimsa pealtpanekuga. 2.13 veerandajast kulunud

23:17 - Ringmets upitab palli korvi, Osby magas momendi selgelt maha

21:17 - Raido Roosilt tabav kaugvise

Rapla meeskonnas sai põlvetrauma Freddy Talts. Mees viiakse platsilt minema, tundub olevat tõsine trauma.

II VEERANDAEG

21:14 - Ringmets tabas mõlemad vabavisked. Veerandaeg lõppenud. Rapla poolel teinud skoori vaid 3 mängijat - Erm 9, Ringmets 7 ja Raap 5 punkti

19:14 - Raap tegi 2+1 rünnaku. 8.50 kulunud. Valgas võitis esimese veerandaja kodumeeskond 25:24

16:14 - TTÜ/Kalevi mängijad kaotasid väljaku keskel palli, kiirrünnaku realiseeris pealtpanekuga Erm

14:14 - Erik Keedus tabas kahest vabaviskest ühe

14:13 - Erm lõpetas poolkiire rünnaku, eelnevalt pani kaitses efektse bloki Ringmets

12:13 - Klementsov viib lähiviskest taas külalised ette. 6.30 kulunud

12:11 - Ringmetsalt 2+1 rünnak ja Rapla on 1,5 minutiga tagasi mänginud -7 punkti

9:11 - Erm surub pealt sisse Rannar Raapi viskest korvirõngale jäänud palli

7:11 - Rapla punktimasin kahes viimases mängus Erm tabas kolmese

4:11 - Valmo Kriisa ja Pilk kasvatavad lähivisetest skoori ning Rapla peatreener Indrek Ruut võtab aja maha. 4.16 kulunud. Valgas on kulunud mänguaega 5 minutit ja CKE/Inkasso juhib Tarva vastu 10:8

4:7 - Heigo Erm tabab vabavisked 2/2. Rapla oli kuival üle kolme minuti

2:7 - Bambale Osby esimesed punktid

2:5 - Mõlemad meeskonnad ei suutnud pikka aega skoori teha. Illimar Pilk lõpetas punktipõua efektse läbiminekuga. 2.45 kulunud

2:3 - Margus Klementsovilt 2+1 rünnak

2:0 - Raido Ringmets viib kodumeeskonna juhtima

Algviisikud: Rapla - Kajupank, Ringmets, Laane, Raap, Erm
                 TTÜ/Kalev - Osby, Pilk, Kriisa, Keedus, Klementsov

------------------------

Eelinfo:

TTÜ/Kalev ja Tarvas juhivad kolme võiduni peetavat seeriat 2:1 ning võivad täna tagada koha poolfinaalis, kuhu on juba jõudnud põhiturniiri kaks paremat meeskonda Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool/Rock.