Vahe tehti sisse juba avaveerandil, mis võideti 29:12. Poolajaks oli Žalgirise edu 28:51. Teisel poolajal kasvatasid külalised vahet veelgi ning lõpuks saadi 41-punktiline võit.

Kaunase Žalgirise nimekirja kuuluv, aga hooaja lõpuni laenulepingu alusel Prienais mängiv Kerr Kriisa veetis väljakul ligi 20 minutit ja viskas selle aja jooksul seitse silma (kolmesed 2/3, kahesed 0/1). 18-aastase eestlase arvele jäi ka kaks lauapalli, neli pallikaotust ja üks vaheltlõige.

Prienai resultatiivseimaks kerkis Laurynas Birutis 17 silmaga, Karolis Guščikas lisas 8 punkti. Birutis ja Guščikas olidki ainsad, kes Kriisast rohkem punkte Prienai särgis viskasid. Üleplatsimeheks kerkis Edgaras Ulanovas 24 punktiga, Nigel Hayes panustas 13 silma.

Liidrina jätkav Žalgiris on võitnud kõik senised 15 kohtumist. Prienai sai kuue võidu kõrvale üheksanda kaotuse.