Mängu sai paremini käima Tartu Ülikool võites esimese veerandi 17:13. Seejärel tegid aga võõrustajad võimsa spurdi ja võitsid teise veerandaja 18:5. Seega poolajale mindigi tallinlaste eduseisul.

Sarnaselt mängu algusele õnnestus kolmas veerand jällegi paremini kodunaiskonnal, mis võideti 21:18. Viimast kümmet minutit domineeris taaskord Tallinna Ülikool 28:17. Tallinlastel oli parem viskepäev. Nad olid paremad nii kahepunkti-, kolmepunkti- kui ka vabavisete tabavusprotsendilt.

Tartu Ülikooli parimad olid Triin Teppo 16, Liisi Sokman 11 ja Sheila Kodanik 11 punktiga. Tallinna Ülikooli poolel jõudsid kahekordse punktisummani koguni 5 mängijat. Pirgit Püü viskas 19, Ashley Wallace 17, Oksana Miil 15, Mirjam Nikolai ning Trine Kasemägi mõlemad 10 punkti.

Ülikooli naiskonnad kohtuvad omavahel juba peatselt algavates poollfinaalmängudes.Finaali pääseb 2 võitu kogunud naiskond. Teises poolfinaalis on vastamisi Eclex ja Audentes SG/Noortekoondis.