Mängu alustas paremini Pesaro, võites avaveerandi 26:18. Poolajaks suutis Sassari vähendada kaotusseisu kahe punkti peale. Neljandale veerandile mindi vastu juba 69:69 viigiseisul. Viimase vaatuse jooksul pani Sassari oma paremuse maksma, visates 26 punkti vastaste 16 vastu.

Treier pääses Sassari särgis platsile 12 minutiks, visates kaks punkti (kahesed 1/2, kolmesed 0/1). Lisaks sai ta kirja ühe lauapalli ja 3 isiklikku viga. Meeskonna resultatiivseimana tõi Eimantas Bendzius 23 punkti.

Drell viibis Pesaro poolelt platsil 15 minutit, punktiarvet ta selle jooksul ei avanud. Tema arvele jäi kaks lauapalli, üks resultatiivne sööt ja kaks isiklikku viga. Justin Robinson viskas võistkonna parimana 15 punkti.