Faustole tõi edu suur ülekaal lauavõitluses (46:26), samuti väga hea vabavisketabavus (21st 19), teatab basket.ee. Üleplatsimees oli Jason Pryor 24 punktiga.

Kolmanda koha kindlustanud Faustol on tabelis 24 võitu, Pirital on võite 17 ja neile kuulub lõpptabelis viies koht.

Mängu algus kuulus Piritale — nelja minutiga juhiti 13:4 (8 punkti Beloussovilt). Dumbliauskas ja Pugonen vedasid Fausto järgi ning Varese korvist lõppes avaveerand 19:21.

Terve 2. veerandi juhtis Pirita, pärast Pärna kaugviset korraks ka kuue punktiga. Eelviimasel minutil tegi 6 punkti järjest Pugonen ja poolaeg lõppes 40:40.

Kolmanda veerandaja lõpetas Fausto 2:8 spurdiga ja läks korraks juba 11 punktiga ette. Viimasel veerandajal õnnestus Veljo Varesel tuua oma meeskonnale 8 punkti järjest ning kuus minutit enne lõppu oli seis juba 56:72. Pirita suutis kahe minutiga vähendada vahe 10-le silmale, kuid lähemale ei jõutud enne kui pingevabal lõpuminutil. Viimasel minutil suutis Pirita visata koguni 11 pukti, kuid mängu saatust see ei muutnud.