Rapla võitis avaveerandaja 20:18, kuid kaotas teise 14:18. Jõudude vahekord pandi paika kolmandal perioodil, mis võideti 22:11. Neljas veerandaeg kuulus tulemusega 21:17 Võrule.

Piimameister Otto/Rapla resultatiivseim oli Heigo Erm 17 ja Võrul Merlis Niklus 21 punktiga.

Enne mängu:

Võru, kes tänavusel hooajal on võitnud vaid ühe mängu, peab kodumängus hakkama saama ilma Meistriliiga resultatiivseima mängija Andrais Thorntonita, kes jätkab karjääri Portugalis, teatas Basket.ee.

204 cm pikkune Thornton sai Võru särgis platsile keskmiselt 31 minutiks ning kogus selle ajaga 18,7 punkti ning 12,2 lauapalli mängus, mis olid mõlemad Meistriliiga parimad näitajad.

Meeskonnad on tänavu kahel korral juba kohtunud. 16. oktoobril oli Rapla kodus parem 83:65 ja 1. detsembril võõrsil 90:82.