Mängu käik:

Võõrsil mängiv Rapla võitis avapoolaja tänu suurepärasele teise veerandaja lõpule. Pärast esimese veerandi kaotust 14:21 jäi Rapla 13. minutiks juba kaotusseisu 18:33. Sellest hetkest haarati aga mänguohjad enda kätte ja 25:7 spurdi järel saadi poolajaks kolmega ette 43:40.

Teisel poolajal jätkus võrdsete võimalustega mäng kuni lõpusekunditeni. Viimasele minutile mindi Rapla eduseisul 76:74, kuid Kiur Akenpärgi punktid tõid võidu TTÜ/Kalevi duublile. Võidupunkti viskas Akenpärg vabaviskejoonelt 4 sekundit enne normaalaja lõppu.

Võitjate resultatiivseimad olid 16 silmaga Akepärg ja Kristjan Keres, kaotajate leeris säras 27 punktiga Heigo Erm, kusjuures 13 punkti viskas ta neljandal veerandajal.

---------------------------------------

Eelinfo:

TTÜ/Kalev II alustas hooaega suurepäraselt, sest võõrsil purustati 90:50 Võru KK. Teises voorus kirjutati tabelisse esimene kaotus, kui kodusaalis tuli tunnistada Rakvere Tarva 66:77 paremust.

Raplal on aga kaks kaotust, mis saadi kodus 82:83 KK Pärnult ja Rakveres 70:90 sealselt Tarvalt.