Mängu esimene poolaeg kulges tasavägiselt ning korviderohkes mängus ei suutnud kumbki meeskond oma paremust otsustavalt maksma panna. Murrang tuli kohtumisse aga kolmandal neljandikul, kus Rapla minimaalne eduseis 52:51 kasvas paari minutiga 12-punktiliseks.

Positsioonirünnakul näitas Rapla head visketabavust ning suurepäraselt realiseeriti kiirrünnakuid, kogu mängu jooksul teostati koguni 15 kiirrünnakut. Kodupubliku rõõmuks pakkusid just nimelt omad mehed mitmeid silmapaistvaid pealtpanekuid ning osavaid sööte, mida eelkõige oleks oodanud tumedanahalistelt atleetlikematelt ameeriklastelt.

Kõiki 13 meest kasutades kasvatas Rapla järk-järgult oma edu ning kontosse kirjutati 18-punktiline võit 102:84.

Rapla meeskonna resultatiivseim oli Eesti Kaitseväes teeniv Indrek Kajupank 26 punktiga, Janar Soo lisas 13 ning Sven Kaldre ja Allar-Raul Antson mõlemad 10 silma. ATM Pro Team´i parim oli Chris Gatlin 22 punktiga.