Lumevangi jäänud peatreener Üllar Kerdeta tegutsenud TTÜ/Kalev kaotas teise poolaja 15 punktiga. Seejuures kuulus viimane veerandaeg 11 punktilise paremusega külalistele.

TÜ/Rocki resultatiivseimad olid Janar Talts 20 ja Silver Leppik 17 punktiga. TTÜ/Kalevile tõid Bambale Osby 19 ning Kristjan Makke 14 silma.

Teises tänases kohtumises alistas Valga/CKE Inkasso kodus 72:65 TTÜ/Kalev II meeskonna. Ando Tagametsalt võitjatele 17 ja Andrew Arnoldilt kaotajatele 19 punkti. Arnold noppis ka 15 lauapalli.

Enne mängu:

Tänavusel hooajal on Üllar Kerde ja Indrek Visnapuu hoolealused omavahel kohtunud kahel korral ning mõlemas mängus, nii Eesti liigas kui Balti liigas, said võidu tartlased. Koduses liigas olid võidunumbrid 87:71 ja Balti liigas 94:74.