Närvide puhkamise asemel sisustasid Cleaveland Cavaliersi mängijad oma vaheaja õudusfilmi vaatamisega — peatreener Mike Brown otsustas neile näidata videot nende kaitsevigadest esimesel poolajal, mille Cavaliers Denver Nuggetsile kolme punktiga kaotas, kirjutab sportnet.ee

Film mõjus. Mäng võideti lõpuks 110:99.

“See film oli kole,” ütles Mo Williams, kes viskas meeskonna resultatiivseimana 24 punkti, 22 silma sai kirja LeBron James (pildil).

“Mehed, kes otsustasid kaitsma hakata, võtsidki lõpuks võidu, esimene poolaeg oli nagu rotijooks,” tõdes Cleavelandi peatreener Mike Brown.

Denver kaotas seega esimese mängu pärast tehingut, millega Detroitist saadi Allen Iversoni vastu Chauncey Billups. Viimane viskas eile 26 punkti, Carmelo Anthony lisas 18 ja Kenyon Martin 12 silma.

Chicago Bulls tuli välja 19-punktilisest kaotusseisust ja võitis Dallas Mavericksi 98:91. Võitjate parim oli 35 punkti visanud Ben Gordon, Dallase tulemuslikum oli 21 punktiga Josh Howard.

Eesti aja järgi alles 8.30 lõpusignaali saanud kohtumises alistas Detroit Pistons tasavägises lahingus Golden State Warriorsi 107:102. Pistonsil viskas Richard Hamilton 24 punkti, Warriorsil said 17 punkti kirja nii Stephen Jackson, Andris Biedrinš kui ka C.J. Watson, Biedrinš korjas ka 19 lauapalli.