Kohtumise alguses rabedalt mänginud Eesti leidis esimese veerandi keskel enesekindluse ja läksid esimeseks hingetõmbepausiks juhtima 23:13, kirjutab basket.ee. Teisel mänguperioodil vähendasid soomlannad vahet ja poolajapausile mindi Eesti 38:32 juhtimise.

Otsustavaks sai kolmas veerandaeg, kus Soome võttis initsiatiivi. Neljandale veerandajale läks Don Pierre Bressanti juhendatav Eesti vastu 13-punktilises kaotusseisu - 54:67. Ohtlikult lähedale vastastele enam ei jõutudki.

Eesti koondise parim oli Marie Anette Sepp 21 punktiga. Helena Stina Svilberg lisas 14 ja Kadri-Ketter Kont 11 silma. Anete Elisabeth Adler tõi naiskonna parimana 10 lauapalli. Viis kaugviset tabanud Sanni Tuomisto oli soomlannade resultatiivseim 23 punktiga.

Laupäeval kell 22 tuleb Eesti naiskonnal vastamisi minna Kosovoga, kes kaotas avamängus suurelt Sloveeniale 12:97.