Avaveerand lõppes viigiseisul 11:11 ning poolaja lõpusekundeil viigistas Mirjam Nikolai Tartu poolelt taaskord seisu 24:24. Kolmandal veerandil pääses Audentes mitut puhku 4-5 punktiga juhtima. Kolmas veerand lõppes Noortekoondise 37:35 eduseisul.

Olgu etteruttavalt öeldud, et Audentese üks liidreid Marie Roosalu tõi oma viimased punktid mängu 26. minuti lõpus. Neljandal veerandil, 33. minutil tegi ta pärast pallikaotust ebasportliku vea, mis oli talle neljandaks isiklikuks. Audentese peatreener Jaanus Levkoi võttis seejärel Roosalu pingile. Seejärel tegidki tartlased - Nikolai, Kadri Uiga, Nele Laurimaa 10:0 spurdi ja juhtisid neli minutit enne lõppu 49:39.

Noorte auks tuleb öelda, et sel hetkel ei murdutud. Kadri-Ann Lass tegutses mitut puhku eksimatult vabaviskejoonel ning Kai-Brith Kalda vähendas 1.07 enne lõpusireeni kaotusseisu 45:49-le. Kuid pärast mitut mõlemapoolset eksimust oli Kaiti Vasiljeva TÜ poolel see, kes mängu saatuse 37 sekundit enne lõppu keskpositsioonilt ära otsustas - 51:45.

Võistkondlikult: laud Audentesele 39-32, korvisöödud 6-9 Tartu kasuks, pallikaotused 22-15 noorte poolt vaadates. Keskpositsioonivisked 29 vs 36 %, kolmesed 20 vs 6 % (ehk Audentesel 10/2, Tartul 17/1), vabavisked 84 vs 64 %.

Individuaalselt: Lass tõi Noortekoondise edukaimana 16p+8lp (visked 20/5, vv 5/5), Roosalu 13+7+2, Kalda 5+12+2, Sandra Tael 6+5lp; TÜ kasuks tõi Nikolai 21+6lp (vv 14/13), Uiga 12+9+3, Vasiljeva 5+4+3.

Pronksiseeria kestab kahe võiduni. Tartlannadel on võimalik medalivõit kindlustada laupäeval, 18. aprillil, koduväljakul.