Kui esimesel veerandajal suutis Eesti mängus püsida, siis teisel veerandajal enam mitte. Teine veerand algas seisul 16:21, poolaja lõpuks olid tablool aga numbrid 19:38.

Võõrustajad enam tagasi ei vaadanud ja nautisid suurt üleolekut. Lauavõitlus Türgile 48-32, visketabavus väljakult vastavalt 50 ja 26 protsenti, pallikaotused 13-14.

Eesti koondise resultatiivseim oli 11 punktiga Merike Anderson, tema visked väljakult 4/12. Maarja Bratka lisas 8 punkti ja 5 lauapalli.

Eelinfo:

Türgi jätkab B-alagrupis täisedu kolme võiduga. Laupäeval alistati võõrsil Valgevene 64:54. Tugce Canitez tõi türklastele 13 punkti ja 10 lauapalli.

Eesti koosseisus on võrreldes laupäevaga toimunud üks muudatus - Kätlin Korjus asendati Sandra Reinvaldiga. Eesti kaotas laupäeval koduväljakul Poolale 68:87.