Müügile tulid korvpallikoondise EM-valiksarja kodumängude piletid

 (2)
Korvpall Eesti vs Kosovo
Korvpall Eesti vs KosovoFoto: Andres Putting

Kõik korvpallisõbrad võivad nüüd Piletilevisse tõtata, kuna müüki on jõudnud kõigi sellesuviste koondise kodumängude piletid. Mängimist ootavad kolmepäevane Nelja Rahvuse karikaturniir ning Euroopa meistrivõistluste valiksarja kodumängud Valgevene ja Portugaliga Tallinnas ning Poolaga Tartus.

Traditsiooniline korvpalli Toyota Nelja Rahvuse karikaturniir toimub tänavu juba kümnendat korda. Ühtlasi on tavapäraselt tegu koondise jaoks viimase lihvi andmisega enne tähtsaid EM-kvalifikatsioonimänge. Külalistena on tänavu kohal Ukraina, Iisrael ja Albaania. On seega nii tugevaid tuntud vastaseid kui ka eksootikat Euroopa ääremaalt.

Ajakava:


24.08

16:30 Albaania vs Iisrael

19:00 Eesti vs Ukraina


25.08

16:30 Ukraina vs Albaania

19:00 Iisreal vs Eesti


26.08

16:30 Ukraina vs Iisrael

19:00 Eesti vs Albaania

Euroopa meistrivõistluste kvalifikatsiooni raames kohtub Eesti koondis tänavu Valgevene, Portugali ja Poolaga.

Kõigi koondisemängude piletite hinnad eelmüügist on 10 €, sooduspilet õpilasele, tudengile, pensionärile 5 €. VIP pileti saab lunastada 30 € eest ja see tagab istekoha otse platsi ääres ning joogi (siider, õlu või vesi). Mängu päeval koha pealt ostes maksab tavapilet 12 €, sooduspilet õpilasele, tudengile, pensionärile ikka 5 € ning VIP piletki sama hinnaga, mis eelmüügis. Kuni 6-aastased lapsed (k.a) saavad mängule tasuta, kui istuvad lapsevanema süles.

Näeme saalis, taas on AEG!