"Ettevõtmise muutis kummaliseks see, et treeningkohtumine Jinagsu Lionsiga ehk meeskonnaga, kellega homme mängime turniiri raames tõsiseltvõetava mängu, peeti kõikidele arusaamatult formaadis 4×13 minutit jooksvat aega. Olid ka kohtunikud ja poisid, kes paberist tablool pöörasid numbreid. Mänguaega mõõtis üks poiss käekella pealt ja veerandaeg sai otsa küllaltki suvalisel hetkel.

Mäng ise oli selline, kus kumbki pool kaitses eriti mängida ei tahtnud – meie mehed seisid täiesti teadlikult terve mängu maa-alas, sest eesmärk oli see ettevõtmine kuidagigi selja taha saada. Ja nagu sellisel puhul ikka, siis õnnestus Silveril oma jalga täiesti süütus olukorras pisut väänata ja nüüd on tema homne mängul osalemine kahtluse all. Mängu lõpuks kujunes nii, et võitsime 100:94 ehket kokkuvõttes võis jääda mulje, et kaks professionaalset korvpallivõistkonda leppisid kokku, et kell 15.30 kohtutakse ülikooli võimlas ja mängitakse 100 punktini."